CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла, от постановки диагноза до реабилитации после про...

(1 голосов) 298
  • просп. С. Бандеры, 17/1 (Киев)
  • +38044 333-48-85

Положительный | Добавлен: 07-24-2021 [id=1166]
Валентина
Щира подяка лікарю Вороновій Вірі Ярославівні. До лікування у неї мала сумний досвід щодо ударно- хвильової терапії, тому на першу процедуру йшла досить напруженою. Лікар уважно вислухала, заспокоїла, розповіла все, що мене цікавило. Зараз мої візити до клініки на процедуру приносять не тільки фізичне полегшення, але і задоволення від спілкування з чудовим фахівцем і гарною щирою людиною. Дякую і бажаю собі і всім, хто потребує медичної допомоги, зустріти таких лікарів.

+38 (050) 382-79-01, valentyna.honcharenko@gmail.com

Положительный | Добавлен: 07-24-2021 [id=1165]
Олена
Відвідала консультацію у лікаря хірурга Глаголєвої Анастасії Юріївни. Всім залишилася задоволена, лікар чітко все пояснює, відповідає на всі питання. Оперативне втручання пройшло чудово, стан прекрасний, кожен день лікар контролювала стан і всі періоди реабілітації. Це найкращий лікар хірург на моєму шляху.

+38 (067) 318-34-38, helenkolos74@gmail.com

Положительный | Добавлен: 07-22-2021 [id=1164]
Катерина
Дуже вдячна лікарю хірургу, Глаголєвій Анастасії Юріївна, до цього лікаря звертаюсь не вперше. Лікар дуже приємна та кваліфікована. Лікар вислухала і відреагувала на мої скарги, призначила обстеження, всі етапи контролювала і коригувала, що потрібно ще здати та пройти. По результатам призначила кваліфіковане лікування. Дуже вдячна лікарю, буду звертатись сама та рекомендувати лікаря всім друзям та знайомим!!!

+38 (095) 041-91-49, klisovska753@gmail.com

Положительный | Добавлен: 07-16-2021 [id=1160]
Марія
Хочу подякувати Денису Кравцову – надзвичайно професійному та людяному (а це на сьогодні велика рідкість!) лікарю, який оперував мене 13 червня (лапароскопічна пластика діафрагмальної грижі та видалення жовчного). Приємно вражає відношення до пацієнта – як до, так і після операції лікар завжди на зв’язку, кожен момент пояснює простою та зрозумілою мовою, не лякаючи діагнозами та медичними термінами. Перед операцією особисто контролював всі обстеження та їх результати, так само і після операції, це дуже важливо для пацієнта! Вже пройшов місяць після операції, за цей час не виникало жодних проблем. Безперечно, ніхто не бажає хворіти чи лягати на операційний стіл, але якщо в житті трапляються такі випробування, то я б рекомендувала звертатись лише до таких людей як Денис Кравцов! Дай Бог Денису Ігоровичу сил і наснаги, щоб ще зробити безліч успішних операцій та допомогти хворим знову відчути себе повноцінно здоровими та щасливими!

+38 (095) 68-87-54, shuvar16@gmail.com

Положительный | Добавлен: 07-14-2021 [id=1159]
Ніла Шаталова
Щиро дякую персоналу медичного центру за високий професіоналізм, доброзичливість та відданість своїй справі. Я з Білої Церкви, захворіла 12.06.2021 року - були страшенні болі в нозі, лікарі мене обстежували, міняли діагнози, коригували лікування, але ставало все гірше. Тільки в "Опорі" я нарешті зустріла лікаря-професіонала, який зрозумів, що зі мною відбувається і направив на МРТ. Результати для мене виявились невтішними, потрібна була термінова операція з видалення секвестрованої парафорамінальної кили м/х диску з міграцією секвестру. Знайомий порадив мені звернутись тільки до нейрохірурга ТИШ Ігоря Івановича, який 3 роки тому його оперував і запевнив, що він мене точно врятує. Зателефонувала лікарю і вже на наступний день (07.07.2021 р.) мені призначили операцію - мікродискектомію. Анестезіолог та асистент хірурга (на жаль, мені тоді було так боляче, що не запам'ятала їх імен) підготували мене морально, а Ігоря Івановича я побачила вже після операції - це лікар з золотими руками і серцем! Я спокійно довірила йому своє життя, бо він не викликає жодних сумнівів, тільки впевненість в найкращому результаті! Зараз у мене вже все добре, швидко одужую. Наткнулась в інтернеті на анкету Ігоря Івановича: "Головним у лікаря вважає відповідальність, компетентність, впевненість у своїх діях, порядність, людяність." І це правда ВСЕ про нього!!! Дякую вам, ЛІКАРЮ!!! «СІТІ ДОКТОР» - це дуже широкий спектр медичних послуг, злагоджена робота персоналу, професіоналізм, відповідальність, якісна та сучасна апаратура. Бажаю всім бути здоровими, але, якщо вже захворіли, то звертайтесь саме в Сіті Доктор - тут вам точно допоможуть!!

+38 (067) 500-38-99, nilashatalova72@gmail.com

Положительный | Добавлен: 07-09-2021 [id=1155]
Зелінська Єлізавета
Хочу поблагодарить хирурга Кравцова Дениса за успешную операцию. 2 месяца назад делала операцию по удалению грыж (2) белой линии живота с ушиванием диастаза. Операция и реабилитация прошли легко, через сутки выписали домой. Первые дни Денис Игоревич всегда был на связи и отвечал на Тонну моих вопросов по телефону после выписки. Очень внимательный врач и большой профессионал. Довольна результатом операции. Отдельное спасибо персоналу клиники - очень чуткий персонал, чувствовала себя как дома.

+38 (096) 339-97-49, yelizaveta.zelinska@gmail.com

Положительный | Добавлен: 06-30-2021 [id=1151]
Катерина Жукова
Вважаю своїм обов'язком висловити щиру подяку персоналу медичного центру за професіоналізм, доброзичливість та відданість своїй справі. З нестерпним болем 23.06.2021. у мене діагностували Гемангіому. Приблизно о 12:00 мені віддали результати МРТ досліджень. Зателефонували лікарю і вже 0 17:00 мене забрали в операційну. О22:00 я покинула палату (посмакувавши смачної вечері) я вийшла на своїх двох)) Тиш Ігор Іванович, від посмішки до золотих рук, в цьому він увесь, це лікар з яким я познайомилась за хв. 30 до операції і довірила йому своє життя, але лише зараз розумію що ця Людина була послана мені небесами. Тому, рекомендую клініку і низенько вклоняюся лікарю (вже можу))) Будьте здорові!

+38 (098) 108-18-78, zhukova2@ukr.net

Положительный | Добавлен: 06-25-2021 [id=1148]
Дария
Хочу выразить огромную благодарность всем работникам клиники! Такого душевного персонала никогда ранее я не встречада,вот честно!Отдельная благодарность Яровому Дмитрию за операцию и профессионализм, а вообще все кто со мной работал просто супер чудесные специалисты,начиная от работников которые убирали и выдавали еду,заканчиваю врачами .Да и вообще весь мед.персонал что со мной работал был на самом высшем уровне во всем! ВЫ просто супер!

+38 (063) 870-09-65, dasha.sahnevich@gmail.com

Положительный | Добавлен: 06-22-2021 [id=1143]
Юлія
Хочу безмежно подякувати найкращому хірургу Макаричак Павлу Івановичу за проведену операцію по заміні кульшового суглобу моїй мамі! Дякую за професіоналізм ,ввічливість , позитив і надію ,яку ви даруєте своїм пацієнтам. City doctor - найкраща клініка з чудовим персоналом . Всім рекомендую!

+38 (063) 107-54-51, yuliiapozhylykh@gmail.com

Положительный | Добавлен: 06-22-2021 [id=1141]
Любовь
От всего сердца хочу поздравить весь высококвалифицированный персонал клиники CitiDoctor с наступающим профессиональным праздником и выразить особую благодарность хирургу, ортопеду травматологу Макарычак Павлу Ивановичу за высочайший профессионализм человечность и порядочность,который поставил меня на ноги ,дал возможность уже с первого дня после замены тазобедренного сустава забыть о боли,которая сопровождала меня несколько лет.Рекомендую всем,у кого такая проблема обращаться к Павлу Ивановичу,профессионализм,опыт,знания которого дают возможность обрести людям здоровье.Пусть Ваш милосердный труд,бессонные ночи дарят людям веру,надежду на исцеление

+38 (050) 564-06-31[ 12 3 4 5 6 Далее
Вы можете авторизироваться с помощью предложенных социальных сервисов для добавления комментария.
Комментарии от авторизованных пользователей добавляются в каталог без проверки администратора.

Вы можете войти используя: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
для:     Медицинский центр СитиДоктор
Тип комментария: * Нейтральный
Положительный
Отрицательный
Ваше имя: *  
Ваш email (необязательно):     
Ваш сайт (необязательно):     
Комментарий: *  
  символов осталось.
Код безопасности: *  
  ТОЧМЕДПРИБОР ОАО - Украина, Харьковская обл., Харьков.

  Перечень продукции Аппарат прерывания беременности АПБ-02. Гониоскоп ГК-1. Зеркала гортанные носогло

  ГАНИМЕД НПФ - Украина, Черкасская обл., Черкассы.

  Производство, сервис и обслуживание кольпоскопов C140.   Научно-производственная фирма «

  Аптека Альго-Фарм - Украина, Киевская обл., Киев.

  В аптеке «Альго-фарм» Вы можете купить как редко встречающиеся эксклюзивные препараты, т

  Компания "СИАТА" - Украина, Киевская обл., Киев.

  Компания «Сиата» создана в начале 2008 года – как реорганизация существовавшей с 2

  ЗАВОД РАДИОЭЛЕКТРОННОЙ МЕДИЦИНСКОЙ АППАРАТУРЫ ОАО РЕМА - Украина, Львовская обл., Львов.

  Выпуск радиоэлектронной медицинской аппаратуры.   ПАТ "Львівський завод РЕМА" Підприємство по

Медицинский диагностический центр Vitaline
Гинекология
Полный спектр услуг по профилактике и лечению гинекологических заболеваний: профилактические ...
От 60 грн
Meдицина и Здоровье ЧП
KaWe АПТЕЧНЫЙ СКЛАД МЕДИЦИНСКИЕ ПРИБОРЫ и ИНСТРУМЕНТЫ ДЛЯ ДИАГНОСТКИ KaWe
MEDIKGROUP  (MDG-Group)МЕДИЦИНА и ЗДОРОВЬЕ   Представитель премиум сегмента по ...
Валентина
Медицинский центр СитиДоктор
CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла
Положительных: 298

Щира подяка лікарю Вороновій Вірі Ярославівні. До лікування у неї мала сумний досвід щодо ударно- ...
 (07-24-2021)

Олена
Медицинский центр СитиДоктор
CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла
Положительных: 298

Відвідала консультацію у лікаря хірурга Глаголєвої Анастасії Юріївни. Всім залишилася задоволена, ...
 (07-24-2021)

Катерина
Медицинский центр СитиДоктор
CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла
Положительных: 298

Дуже вдячна лікарю хірургу, Глаголєвій Анастасії Юріївна, до цього лікаря звертаюсь не вперше. ...
 (07-22-2021)

Марія
Медицинский центр СитиДоктор
CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла
Положительных: 298

Хочу подякувати Денису Кравцову – надзвичайно професійному та людяному (а це на сьогодні велика ...
 (07-16-2021)

Ніла Шаталова
Медицинский центр СитиДоктор
CitiDoctor – новый проект, реализующий концепт предоставления медицинской услуги полного цикла
Положительных: 298

Щиро дякую персоналу медичного центру за високий професіоналізм, доброзичливість та відданість ...
 (07-14-2021)

Какой поисковой системой Вы пользуетесь?
Яндекс
Google
Mail.ru
Rambler
Апорт
Другой